Ami na tregon për herë të parë dy dhomat më të ëmbla të shtëpisë

Bota e Yjeve

Ami na tregon për herë të parë dy dhomat më të ëmbla të shtëpisë

Më: 13 shtator 2021 Në ora: 07:42
Ami me fëmijët e saj

Sia dhe Joel rriten çdo ditë, por imazhet e tyre nëpër Instagramin e prindërve janë ca të rralla, sidomos të së voglës.

Ami dje tregoi si duken dhomat e dy të vegjëlve.

Tek e Sias mbizotëron ngjyra portokalli dhe e bardhë, ndërsa tek e Joel bluja dhe e bardha.

Madje i vogli paska mbi tavan të pikturuar pamjen e një qielli blu plot re.

Amarda ndan rrallë imazhe nga shtëpia e familjes, por mesa duket, organizimit dhe sistemimit të fundjavës nuk i rezistoi dot.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat