Jennifer shkëlqen në të bardha në Los Angeles

Bota e Yjeve

Jennifer shkëlqen në të bardha në Los Angeles

Më: 18 shtator 2021 Në ora: 09:32
Jennifer Lopez

Të gjithë sytë ishin tek ajo teksa u shfaq në Met Gala.

Dhe, Jennifer Lopez dëshmoi se shkëlqen mbi dhe jashtë tapetit të kuq ndërsa mbërriti në një studio vallëzimi në Los Angeles të enjten pasdite.

Ylli 52-vjeçar ekspozoi barkun e saj të tonifikuar në mënyrë të pabesueshme me një xhup të bardhë me stil mbi supe me kunja ari me shkëlqim.

Ajo e shtroi pjesën e sipërme të saj mbi sytjena sportive rozë të ndritshme që përputhej me nuancën e syzeve të diellit të frymëzuara në fillim të viteve 2000.

Këngëtarja e hitit “The On The Floor” e kompletoi ansamblin e saj me një palë pantallona të gjera të ulëta dhe disa atlete Nike me ngjyra neoni.

Flokët e arta të Jennifer u lidhën përsëri në një bisht dhe u aksesorizua me disa vathë të artë.

Ajo gjithashtu kishte veshur një rrip diamanti të shkëlqyeshëm në gishtin e saj të majtë, me dy shirita ari të grumbulluar njëri mbi tjetrin në gishtin e saj të mesëm.

Aktorja e “Hustlers” mbante sendet e saj në një çantë të zezë “Birkin” të lëkurës së krokodilit me pajisje ari.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat