Kanita paralajmëron këngën e re, sjell pamje nga xhirimet e klipit

Bota e Yjeve

Kanita paralajmëron këngën e re, sjell pamje nga xhirimet e klipit

Më: 18 shtator 2021 Në ora: 09:37
Kanita

Këngëtarja është e njohur për vokalin e saj të veçantë.

Dhe, Kanita nuk ka qenë aktive me projekte muzikore këtë verë mirëpo dje ka paralajmëruar diçka të re.

Ajo ndau disa imazhe nga prapaskenat e klipit teksa shkroi se diçka të re po vjen.

E veshur me veshje me ngjyrë të bardhë, artistja shqiptare dukej në super-formë e cila edhe mori komente të shumta pozitive nga fansat.

Kujtojmë se, “Mos m’harro” është projekti i fundit muzikor i Kanitës.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat