Kaley Cuoco që nga ndarja me Karl Cook shfaqet për herë të parë në tapetin e kuq

Bota e Yjeve

Kaley Cuoco që nga ndarja me Karl Cook shfaqet për herë të parë në tapetin e kuq

Më: 20 shtator 2021 Në ora: 10:13
Kaley Cuoco

Kaley Cuoco erdhi e vetme në Emmy Awards 2021.

Ylli 35-vjeçar i Flight Attendant doli të dielën duke u shfaqur në tapetin e kuq për natën më të madhe të televizionit në Teatrin Microsoft në Los Angeles, shkruan ET.

Cuoco dukej me ngjyra të ndritshme në një fustan të bukur të verdhë neoni Vera Wang/

Fustani paraqiste një dekolte të hapur, rripa të shpatullave dhe një ndarje të përparme.

Ajo e aksesorizoi fustanin me sandale të përshtatshme për rripin e këmbës dhe bizhuteri nga De Beers Jewellers.

Kjo shënon daljen e parë publike të Cuoco që kur njoftoi ndarjen e saj nga burri i huaj Karl Cook pas tre vitesh martesë në fillim të këtij muaji. Ish -çifti e njoftoi lajmin në një deklaratë të përbashkët.

“Pavarësisht nga dashuria dhe respekti i thellë për njëri -tjetrin, ne kemi kuptuar se rrugët tona aktuale na kanë çuar në drejtime të kundërta,” thanë ata në atë kohë.

“Ne të dy kemi ndarë kaq shumë nga udhëtimi ynë publikisht, kështu që ndërsa ne do të preferonim ta mbanim privat këtë aspekt të jetës sonë personale, ne donim të dilnim në të vërtetën tonë së bashku. Nuk ka zemërim apo armiqësi, përkundrazi”.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat