Morena Taraku publikon foto nga shtrati

Bota e Yjeve

Morena Taraku publikon foto nga shtrati

Më: 24 shtator 2021 Në ora: 19:48
Morena Taraku

Morena Taraku është bërë e gjallë sot me një foto tepër të nxehtë në rrjetet sociale

Bukuroshja shqiptare, e cila karrierën e saj është duke e zhvilluar në Turqi, konkretisht në Stamboll, derisa vazhdimisht tregon asetet e saj.

Ajo kohëve të fundit nuk ka qenë shumë aktive, për shkak se i kishte vdekur një mik i saj i ngushtë.

Sonte ajo ka pozuar e shtrirë në një krevat derisa ka të veshura një palë jelek me ngjyrë hiri dhe të bardhë derisa duart i ka të vendosura në formë revoleje. 

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat