Jehona Dreshaj merr vëmendje me pozat nga Hollywoodi

Bota e Yjeve

Jehona Dreshaj merr vëmendje me pozat nga Hollywoodi

Më: 25 shtator 2021 Në ora: 00:51
Jehona Dreshaj

Modelja dhe bukuroshja shqiptare Jehona Dreshaj është parë me një paraqitje mbresëlënëse sonte

Ajo për momentin ka udhëtuar në Hollywood, derisa ditë më parë ishte duke festuar ditëlindjen e saj me shumë miq në Los Angeles.

E kur je në Los Angeles atëherë nuk ke sesi të harrosh për ta vizituar Hollywoodin.

Pikërisht këtë gjë e ka bërë Jehona, e cila në rrugët e qendrës botërore të filmit ka ecur me një palë jelek të zinj si dhe me një fustan të shkurtër.

Jehona në këto foto tregon asetet e saj seksi si dhe trupin e saj të tonifikuar.

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat