Motra e Afërdita Dreshajt pozon në reçipeta në mes të Los Angeles

Bota e Yjeve

Motra e Afërdita Dreshajt pozon në reçipeta në mes të Los Angeles

Më: 27 shtator 2021 Në ora: 23:09
Jehona Dreshaj

Jehona Dreshaj ka befasuar me pozat e fundit.

Modelja shqiptare e cila ka marrë famë furishëm krahë motrës së saj Afërditës, tani ka bërë emër në vete.

Jehona e cila shquhet dhe admirohet për kthesat e mahnitshme trupore së fundmi ka habitur ndjekësit e saj.

Derisa ndodhet në Los Angeles ajo ka realizuar një set të zjarrtë fotografik. Jehona nuk hezitoi të pozojë vetëm me reçipeta në mes të rrugës.

Image
Image
Image

Theksojmë, se modelja numëron plotë 181 mijë ndjekës në instagram.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat