Bleona Qerreti pozon totalisht e zhveshur para pasqyrës

Bota e Yjeve

Bleona Qerreti pozon totalisht e zhveshur para pasqyrës

Më: 4 tetor 2021 Në ora: 20:25
Bleona Qerreti

Prej vitesh, Bleona Qerreti po zhvillon karrierën e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Përmes rrjeteve sociale, ajo tregon vazhdimisht se po merret me projekte të ndryshme si muzikore dhe kinematografike. 

Mirëpo, duket se Bleona ka vendosur të bëjë një pauzë dhe ka gjetur kohën për pushime.

Ajo është nisur menjëherë drejt Europës dhe pak më parë ka treguar vendin, ku bën gjithmonë ndalesën e parë.

Image

Përmes një fotoje të publikuar në “Instagram”, këngëtarja ka lënë të kuptohet se bëhet fjalë për një qendër detoksi. Bleona shfaqet e shtrirë teksa bën foto përpara pasqyrës dhe pa dyshim që vëmendje kanë tërhequr linjat seksi.

Image

Ndërkohë, komentet kanë qenë të shumta për këngëtaren seksi. “Gjithmonë ndalesa ime e parë në Europë”, ka shkruar Bleona krahas fotos..

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat