Modelja rrezikoi me fustanin, gati të zbuloi gjoksin

Bota e Yjeve

Modelja rrezikoi me fustanin, gati të zbuloi gjoksin

Nga: Bota sot Më: 14 tetor 2021 Në ora: 22:52
Belle Hassan

Belle Hassan rrezikoi për një mosfunksionim të veshjes së saj me një fustan dukshëm të prerë.

Me një fustan të tillë ajo doli të enjten në Londër.

Ylli i Love Island u shfaq pa sytjena dhe trego dekoltenë e saj të bollshme me fustanin e zi.

Ajo mburrej me këtë detaj të fustanit ndërsa shfaqte edhe këmbët e saj të lyera./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat