Ky detaj tregoi se sa ka ndryshuar stili i Kate Middleton

Bota e Yjeve

Ky detaj tregoi se sa ka ndryshuar stili i Kate Middleton

Më: 15 tetor 2021 Në ora: 07:51
Kate Middleton

Dukesha e Kembrixhit dukej shumë bukur të Mërkurën ndërsa iu bashkua bashkëshortit Princ William për një event në Kew Gardens përpara ceremonisë së Çmimit Earthshot.

Pallto jeshile e Kate daton në 2014, ku ajo e veshi për herë të parë gjatë një turneu mbretëror në Australi dhe Zelandën e Re.

Por a nuk duket ndryshe sot? Me siguri mund të shohim se si stili i Dukeshës ka ndryshuar që atëherë, pasi në vend që të veshë pallton me fustan, ajo ka zgjedhur ta veshë me pantallona.

Bashkë me pallton ajo zgjodhi një bluzë zara e cila pasi e veshi Kate u shit menjëherë.

Që nga fillimi i pandemisë çdo gjë është bërë më praktike dhe mesa duket dhe veshjet e dukeshës!

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat