“A je xheloze për Ermalin?”/ Ja çfarë thotë Amarda Toska për marrëdhënien me bashkëshortin e saj

Bota e Yjeve

“A je xheloze për Ermalin?”/ Ja çfarë thotë Amarda Toska për marrëdhënien me bashkëshortin e saj

Më: 15 tetor 2021 Në ora: 12:39
Amarda Toska dhe aktori Ermal Mamaqi

Moderatorja Amarda Toska dhe aktori Ermal Mamaqi kanë 11 vite të martuar. Çifti janë gjithashtu prindër të dy fëmijëve, një djali, Joelit, i cili është 8 vjeç, si dhe një vajze, Sias, 3 vjeç.

Gjatë një bisede virtuale të zhvilluar me ndjekësit mbrëmjen e djeshme, Toska u pyet: “Je ndopak xheloze për Ermalin?”.

Moderatorja tregoi se për të xhelozia është një faktor që “i shton lezetin” marrëdhënies në çift.

Image

Duhet gjithmonë, se i shton lezetin lidhjes. Duhet ta praktikoni të gjithë me pak fjalë, sepse e bën partnerin të ndihet i rëndësishëm për ty!”, shkroi ajo.

Ndërkohë, Amarda zbuloi edhe sekretin e saj për të qenë e suksesshme në gjërat që dëshiron të bëjë.

Image

Që përmbushjen personale nuk e kam gjetur asnjëherë tek gjërat sipërfaqësore. Që jam e orientuar drejt punës me përkushtim maksimal. Gjithmonë bëj një vlerësim të punës, situatës që po ndodh apo vendimeve që duhet të marr sesi do reflektojnë në cilësinë e jetës time, në familje dhe punë”, iu përgjigj ndjekëses Toska.

Image

Muajin e kaluar, moderatorja u përfol për një shtatzëni të tretë. Megjithatë, ajo i mohoi thashethemet dhe tha se tani për tani ndihet e plotësuar me familjen që ka.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat