Me fustan krejtesisht transparent në festë

Bota e Yjeve

Me fustan krejtesisht transparent në festë

Më: 16 tetor 2021 Në ora: 07:41
Lizzo

Me një fustan transparent, Lizzo e rrëmbeu të gjithë vëmendjen nes festën e Cardy B, por a dukej mirë?

Disa mendojnë se jo.

Lizzo që kërkon të sfidojë dhe të revolucionarizojë “rregullat” e modës, vazhdon provokimet me pamjen e saj, e pashqetësuar nga mbipesha. Fustani lejla, që nuk i linte aspak vend imagjinatës, ishte zbukuruar me kristale nga Matthew Reisman.

Image
Lizzo

As gjoksi i rënë nuk e pengoi të shfaqej sic donte, sepse një gjë është e qartë: Lizzo nuk ndjek standartet!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat