Arbana Osmani me dedikim emocional për të birin në njëvjetorin e lindjes

Bota e Yjeve

Arbana Osmani me dedikim emocional për të birin në njëvjetorin e lindjes

Më: 19 tetor 2021 Në ora: 09:00
Arbana Osmani

Sot (e martë) është një ditë mjaft e rëndësishme për prezantuesen e njohur shqiptare, Arbana Osmanin.

Kjo ngase djali i saj i dytë, Dielli, feston ditëlindjen e parë dhe me këtë rast nuk ka munguar një dedikim nga e ëma.

Moderatorja nga Shqipëria ka zgjedhur disa nga momentet më të lumtura familjare për të përshkruar se si ishte plot një vit me një anëtar të ri të familjes.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

Gëzuar ditëlindjen Dielli im i vogël, dhurata më e papritur dhe më e bukur që më bëri Zoti, bekimi që më risolli besimin se mrekullitë ekzistojnë dhe se Dielli mund të lindë sërish”.

Ma ke ndriçuar jetën o Diell, të jam gjithë jetën mirënjohëse. Të do shumë, mama”, kanë qenë fjalët e saj.

Image

Dielli ndërkohë është djali i dytë i Arbanës nga lidhja e saj me regjisorin e njohur, Eduart Grishaj.

Arbana duhet theksuar se ka edhe një djalë nga martesa e saj e mëparshme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat