Sa e bukur po duket Besiana në këto foto

Bota e Yjeve

Sa e bukur po duket Besiana në këto foto

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 21:01
Besiana Behluli

Besiana Behluli është rikthyer sërish, këtë radhë me këngën me titull “Numero Uno” në bashkëpunim me motren e saj, Gresen.

Dy motrat e njohura këndojnë dhe duken bukur në secilen skenë të projektit të parë të përbashkët.

Pas bujës së “Numero Uno”, Besiana godet me një seri fotosh ku përqon stil modern dhe mjaftë unik.

Image

Besiana është format i veçantë në industrinë e muzikës, mjaftë moderne dhe avangarde në temat që trajton në muzikë, por edhe në lukun e saj.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat