Nuk kanë të sosur surprizat për Edin, shikoni çfarë i jep Ada pas kërcimit romantik

Bota e Yjeve

Nuk kanë të sosur surprizat për Edin, shikoni çfarë i jep Ada pas kërcimit romantik

Më: 23 tetor 2021 Në ora: 22:46
Edi dhe Ada

Ada është kujdesur që rikthimi i Edit në program të bëhet në mënyrën më të mirë të mundshme. Pas përballjes, ajo e ka surprizuar me një video ku shfaqet nëna e tij.

Pas kësaj, të dy kanë shijuar një kërcim romantik. Por nuk mbaroi e gjitha këtu. Ada i kishte sjellë një bluze me kapuç me një thënie dedikuar asaj që kanë kaluar së fundmi me Edin.

Image

 

Dhe së fundmi kishte një kurorë që e ndau në dy pjesë duke i dhënë njërën prej tyre.

Ada i bëri të qartë se pjesën tjetër do e marrë kur ta meritojë vërtetë titullin “princ” nga ajo.

Image
Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat