“Mirëmëngjes vetëm Borës dhe Donaldit” po kthehet në trend, reagon Bora Zemani

Bota e Yjeve

“Mirëmëngjes vetëm Borës dhe Donaldit” po kthehet në trend, reagon Bora Zemani

Më: 24 tetor 2021 Në ora: 10:54
Bora dhe Donaldi

Bora dhe Donaldi janë padyshim kryefjala e mediave dhe rrjeteve sociale.

Dyshja që na fali një nga momentet më të bukura e emocionuese të ekraneve shqiptare, depërtuan në zemrat e të gjithve e shumë prej nesh e gjetën veten tek ta. Në këtë mënyrë, buja e këtij takimi është mëse e kuptueshme

Përveç videos së puthjes që është shpërndarë kudo, në Instagram ka nisur një trend i ri: “Mirëmëngjes vetëm Borës dhe Donaldit”.

Duket se e gjitha nisi nga producentja e programit Lori Hoxha që postoi një foto në Instagram ku shkruante “Mirëmëngjes vetëm Bora Zemanit".

Trendit të saj i janë bashkuar edhe Olsa Muhameti, Yll Limani e shumë përdorues të tjerë të mediave sociale.

Image
Insta

Padyshim kjo i ka rënë në sy edhe vetë Borës e cila e ka pëlqyer shumë. Ajo ka rishpërndarë postimet në Instastory duke i shoqëruar me të qeshura.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat