Baby Gee vjen me poza provokative nga vetura

Bota e Yjeve

Baby Gee vjen me poza provokative nga vetura

Më: 25 tetor 2021 Në ora: 18:34
Baby Gee

Baby Gee ka rrëmbyer vëmendje me pozat e reja.

Rep artistja shqiptare Baby Gee di si ti bëjë fansat për vete dhe këtë po e arrin mjaft mirë me anë të postimeve në instagram.

Edhe në imazhet e reja që ka postuar sot ajo mori vëmendje me paraqitjen e saj unike.

Image

Baby Gee u shfaq brenda veturës duke pozuar joshëse e duke theksuar belin e hollë në bluzën e shkurtër.

Image

Ndryshe, “Larg” është projekti i fundit nga reperja.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat