Kim Kardashian ka zbuluar detaje nga seriali i ri

Bota e Yjeve

Kim Kardashian ka zbuluar detaje nga seriali i ri

Nga: Bota sot Më: 26 tetor 2021 Në ora: 17:44
Kim Kardashian

Kim Kardashian thotë se shfaqja e ardhshme e familjes së saj Hulu do të tregoj anën tjetër të jetës së saj.

Seriali ikonik i familjes Kardashian dhe Jenner përfunoi pas 14 vitesh me 20 sezona në muajin qershor dhe themeluesja e KKW Beauty zbuloi për fasnat se mun të presin një fokus nga jeta e saj profesionale.

Biznismenja ka thënë shkurt se 'do të jetë një anë tjetër e saj'.

Në këtë rast ajo ka zbuluar disa veshje të saj të brendshme./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat