Travis bën tatuazhin domethënës në lidhje me Kourtney Kardashian

Bota e Yjeve

Travis bën tatuazhin domethënës në lidhje me Kourtney Kardashian

Më: 27 tetor 2021 Në ora: 00:41
Travis Barker dhe Kourtney Kardashian

Travis Barker dhe Kourtney Kardashian janë ende duke festuar fejesën e tyre (siç duhet).

Ndërsa Kardashian po nxjerr foto romantike topless në Instagram duke treguar unazën e saj të mrekullueshme, bateristi i Blink-182 sapo shtoi në trupin e tij një tjetër nderim të përhershëm për të fejuarën e tij. Më 24 tetor, Barker ndau një gjurmë të buzëve të Kourtney-t në Instagram Stories. D
isa orë më vonë, artisti i tatuazheve Scott Campbell postoi rezultatet përfundimtare në krahun e Barker në Instagramin e tij, së bashku me një akrep masiv.

“Buzët drejt e nga goja e @kourtneykardash. Urime ju të dyve” ,- shkroi artisti i tatuazheve.

45-vjeçari i bëri propozimin e bukur nën perëndimin e diellit në Montecito, Kaliforni në një ambient të dekoruar me trëndafila të kuq dhe qirinj të bardhë.

Këtë lajm kaq të ëmbël, Kardashian e konifrmoi me dy foto të postuara në rrjetin e saj social në “Instagram”.

Përgjithmonë,” shkroi Kourtney krahas imazhve duke etiketuar Barker-in.

Një burim tha për mediat e huaja se propozimi u bë pikërisht kur po perëndonte dielli dhe se Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson ishin të dy të pranishëm.

“Kourtney dukej shumë e befasuar kur pa Khloe dhe Tristan atje. Travis e shoqëroi Kourtney deri në plazh, ku kishte vendosur lule të kuqe dhe të bardha të vendosura në formë zemre. Kourtney shihej e buzëqeshur dhe e habitur.“, tha burimi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat