“Lash Afrikën për ‘Vëllain e Madh’”/ Einxhel Shkira flet për hyrjen në “Big Brother VIP”

Bota e Yjeve

“Lash Afrikën për ‘Vëllain e Madh’”/ Einxhel Shkira flet për hyrjen në “Big Brother VIP”

Më: 28 tetor 2021 Në ora: 09:07
Einxhel Shkira

Moderatorja Einxhel Shkira është një ndër vajzat që u bënë pjesë e shtëpisë së “Big Brother VIP” mbrëmjen e djeshme. Blogerja njihej me një pjesë të mirë të konkurrentëve të tjerë nga jashtë shtëpisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat