Beatrix Ramosaj flet për ndërhyrjet plastike në trup: Në moshën 22-vjeçare bëra…

Bota e Yjeve

Beatrix Ramosaj flet për ndërhyrjet plastike në trup: Në moshën 22-vjeçare bëra…

Më: 13 nëntor 2021 Në ora: 10:00
Beatrix Ramosaj

Beatrix Ramosaj është një ndër artistet që nuk e ka problem të tregojë publikisht operacionet apo ndërhyrjet plastike që ka bërë për të ndryshuar pamjen e saj. Tashmë që është njëra prej banoreve të “Big Brother VIP”, gjithçka që diskuton në shtëpi, mësohet edhe nga publiku jashtë.

Ditën e djeshme, artistja ka treguar se në moshën 22-vjeçare ka bërë një ndërhyrje në gjoks për të rritur numrin.

Meqënëse ishte në një moshë relativisht të re, Beatrix tregoi se kishte pyetur nënën e saj ënse duhet të tregonte apo jo nëpër intervista se ka zmadhuar gjoksin, në rast se i bëhet një pyetje për ndërhyrjet në trup apo në fytyrë.

E ëma, i kishte thënë se e ka të kotë nëse mundohet ta fshehë, sepse ato duken “që nga avioni”.

Pjesë nga biseda:

Graniti: A jeni pro silikonit?

Beatrix: Unë bëra gjoksin dhe i thashë mamit,isha më e vogël para pesë vjetëve, i thashë mamit: ‘O mam, kur të më pyesin nëpër intervista, t’i them që s’e kam bërë?’. ‘Ti loçkë, duken prej avionit’, tha.

Graniti: Nëse duket mirë pse jo?!

Sarah: O Trixa sa vite ke që e ke bërë gjoksin?

Beatrix: 5 vjet.

Sarah: E paske bërë goxha e vogël, që kur ke qenë 22.

Pas kësaj bisede, Sarah Berisha tha se po i mbushet edhe asaj mendja që ta bëjë një ndërhyrje të tillë, sepse edhe ajo e ka gjoksin e vogël. Megjithatë, Ramosaj pranoi se gjatë ditëve të para ka pasur shumë dhimbje.

Këngëtarja është beqare për momentin, por kjo nuk i ka dhënë shkas që të krijojë një lidhje me Kledin në shtëpi. Ish-futbollisti shprehu hapur pëlqimin për Beatrix duke e ftuar në një takim romantik dy net më parë. Por Ramosaj tha se e vlerëson shumë si njeri dhe e ka shumë xhan, por nuk dëshiron t’i japë shpresa për aq kohë sa ajo nuk e sheh dot me sy tjetër.

Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat