“Duam puthje”/ Sarah dhe DJ Pm e BBV vendosen në siklet gjatë emisionit live, blogerja: Unë e bëra hapin e parë, tani i takon Pajtimit

Bota e Yjeve

“Duam puthje”/ Sarah dhe DJ Pm e BBV vendosen në siklet gjatë emisionit live, blogerja: Unë e bëra hapin e parë, tani i takon Pajtimit

Më: 24 nëntor 2021 Në ora: 10:23
Sarah Berisha

Marrëdhënia mes blogeres Sarah dhe Dj PM brenda shtëpisë së “Big Brother Vip” po shkon më së miri, teksa shijojnë eksperiencën si çift.

Gjatë javës së fundit ata janë parë shpesh herë teksa shkëmbejnë puthje.

Një puthje është kërkuar dhe gjatë mbrëmjes së sotme, e cila duket se ka vendosur në siklet çiftin.

Pajtimi është përgjigjur “Jo tani të lutem", ndërsa Sarah tha se “tani hapin duhet ta marrë PM, unë e bëra hapin e parë”.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat