Demi Rose nuk priton, tregon më shumë se sa duhet

Bota e Yjeve

Demi Rose nuk priton, tregon më shumë se sa duhet

Më: 24 nëntor 2021 Në ora: 20:31
Demi Rose

Modelja me famë botërore Demi Rose është emri më i përfolur nëpër media.

Janë pozat e saj provokative ato të cilat çmendin rrjetin dhe ndjekësit e saj.

Si duket ajo është mallëngjyer pasi ka publikuar fotot e saj të shumta të bëra më parë në storie. Aty mund të vërehet dukshëm trupi i saj perfekt ku çdo femër do i dëshironte.

Demi është femër e guximshme dhe ndonjëherë tregon më shumtë se sa duhet.

Demi ka marrur famë edhe linjat  e saj trupore ku shihet të je të bollshme

Image
Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat