Priyanka Chopra dhe Nick Jonas ndahen? Aktorja zgjedh mënyrën më të bukur për të treguar se këngëtari është i saj

Bota e Yjeve

Priyanka Chopra dhe Nick Jonas ndahen? Aktorja zgjedh mënyrën më të bukur për të treguar se këngëtari është i saj

Më: 25 nëntor 2021 Në ora: 11:16
Priyanka Chopra dhe Nick Jonas

Aktorja e famshme, Priyanka Chopra ka reaguar pas thashethemeve se ajo dhe këngëtari, Nick Jonas ishin ndarë.

Spekulimet nisën pasi Priyanka hoqi mbiemrin e bashkëshortit të saj nga rrjeti social Instagram.

Ndërsa u raportua se çiftin kishin “tensione” në marrëdhënien e tyre.

Por aktorja i dha fund dyshimeve, duke bërë të qartë se Nick Jonas është i saji.

Pasi këngëtari publikoi një video duke u stërvitur, ajo bëri “like” postimin e tij dhe komentoi: “Dreqin! Sapo vdiqa në krahët e tu… ”

Chopra dhe Jonas për shkak të punës së tyre i duhet që të jetojnë edhe në distancë. Në një intervistë për ELLE UK, aktorja foli për mënyrën se si arrijnë ta menaxhojnë martesën në distancë.

“E shohim njëri-tjetrin çdo javë. Kudo që jemi nëpër botë, ne udhëtojmë drejt njëri-tjetrit të paktën 1 herë në muaj dhe qëndrojmë për disa ditë. Ishte rregulli unë kur u martuam. Përndryshe s’do shiheshim kurrë”, rrëfeu ajo.

Aktorja foli edhe për fejesën e tyre, disa muaj pasi nisën lidhjen në vitin 2018: “S’e prisja të më propozonte në atë moment. Ishin dy muaj.”

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat