Modelja nga Dubai pozon me bikine të vogla

Bota e Yjeve

Modelja nga Dubai pozon me bikine të vogla

Nga: Bota sot Më: 25 nëntor 2021 Në ora: 23:01
Lottie Tomlinson

Ajo është nisur për në Dubai për një shëtitje në rreze dielli.

Dhe Lottie Tomlinson me krenari tregoi një paraqitje të shkurtër të fizikut të saj.

Kështu ajo ndau disa fotografi të mrekullshme në Instagram të enjten.

Ajo shfaqi figurën e saj mahnitëse me një palë bikine të vogla ngjyrë portokalli në imazhet seksi./Bota sot

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat