Hip mbi kuzhinë dhe zbulon trupin 'seksi'

Bota e Yjeve

Hip mbi kuzhinë dhe zbulon trupin 'seksi'

Nga: Bota sot Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 10:54
Chloe Ferry

Chloe Ferry ka ngritur pulset kur pozoi në disa foto për Instagram të enjten.

Ylli i Geordie Shore dukej senzacionale në disa foto derisa kishte veshur një fustan të zi me detaje 'seksi'.

Ajo e kombinoi atë aq mirë me qizme të larta derisa pozonte në pjesën e sipërme të kuzhinës.

Fustani i shkurtër i zbulonte më shumë se gjysmën e trupit të saj./Bota sot

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat