Luana Vjollca poston imazhe e veshur në kostume tradicionale shqiptare

Bota e Yjeve

Luana Vjollca poston imazhe e veshur në kostume tradicionale shqiptare

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 16:53
Luana Vjollca

Festa e 28 nëntorit po shënohet në mënyra të ndryshme, teksa nuk kanë munguar urimet nga figura të njohura në vend.

Këtyre urime u janë bashkuar edhe artistët shqiptarë, që këtë ditë uruan në mënyra të veçanta përmes rrjeteve sociale.

Një urim po ashtu unik erdhi edhe nga moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, e cila këtë e bëri përmes disa fotografit që postoi në Instagram.

Image

30-vjeçarja shihet e veshur me kostumin tradicional shqiptar që njihet edhe si tirqi, jelekë dhe plis, teksa dukej mahnitëse me grim të theksuar dhe vathë ari.

“Ndihem burrneshë që i përkas kësaj toke”, ka shkruar prezantuesja e famshme sipër fotografive.

Image

Me mbi 2 milionë ndjekës në Instagram, fotot e Luanës u pëlqyen dhe morën komente të shumta brenda pak minutash, të cilët e komplimentuan për dukjen.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat