Askush nuk ka gjoks sikur ajo, modelja tregon gjoksin e madh

Bota e Yjeve

Askush nuk ka gjoks sikur ajo, modelja tregon gjoksin e madh

Nga: Bota sot Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 20:51
Jessica Alves

Jessica Alves dukej e pabesueshme me një palë rroba banjo ngjyrë rozë.

Ajo ka ekspozuar pasuritë e saj të bollshme në plazh.

Bukuroshja shfaqi dekoltenë e saj të bollshme dhe gjoksin shumë të nxehtë në kalendarin e saj për vitin 2022.

Yll gjithashtu shfaqi belin e saj të tendosr dhe këmbët e tonifikuara pasi ka humbur peshë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat