Si asnjëherë më parë, Jennifer Lopez shfaqet duke bartur thasë me miell

Bota e Yjeve

Si asnjëherë më parë, Jennifer Lopez shfaqet duke bartur thasë me miell

Më: 30 nëntor 2021 Në ora: 12:47
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez ka treguar së fundmi sa humane është.

Ben Affleck dhe Jennifer Lopez janë parë duke i ndihmuar fëmijët e tyre në një mision human.

Çifti i famshëm janë përkujdesur në një mision human për të ndihmuar komunitetin lokal më gjësende ushqimore.

Image

Ata në shtëpinë e tyre kanë zbrazur një kamion me gjësende ushqimore si miell, vaj, sheqer e orioz.

Image

Si rrallë herë fansat kanë parë Jenniferin e ngarkuar me thasë të miellit.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat