Millie Mackintosh sjellë në jetë vajzën

Bota e Yjeve

Millie Mackintosh sjellë në jetë vajzën

Nga: Bota sot Më: 30 nëntor 2021 Në ora: 17:34
Millie Mackintosh

Millie Mackintosh dhe bashkëshorti i saj Hugo Taylor kanë mirëpritur fëmijën e tyre të dytë.

Ish ylli i Made In Chelsea njoftoi se ka sjellë në jetë një vajzë të bukur të quajtur Aurelia Violet Taylor në një postim të ëmbël.

Ajo ka postuar kështu një foto të martën në mëngjes.

Në këtë imazh Millie ka përqafuar Violet në krahët e saj derisa ishte shtrirë në një shtrat spitali, kur afër saj qëndronte i shoqi me të./Bota sot

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat