Çfarë duhet të bëj një mashkull që të bëj të lumtur? Ja si përgjigjet moderatorja shqiptare

Bota e Yjeve

Çfarë duhet të bëj një mashkull që të bëj të lumtur? Ja si përgjigjet moderatorja shqiptare

Më: 2 dhjetor 2021 Në ora: 14:40
Lei Kraja

Lei Kraja është moderatorja më seksi dhe më e komentuara në rrjetet sociale.

Ajo shumë shpesh merr vëmendje me imazhet provokuese që ajo poston.

Së fundi ajo ka hapur opsionin për ndjekësit ‘Ask me a question’, ku edhe është përgjigjur në shumicën e pyetjeve. Njëra ndër pyetjet më interesante ishte ajo: Një mashkull çfarë duhet bërë që ta bëjë atë të lumtur.

Image

Moderatorja ka dhënë disa versione të cilat një mashkull duhet ti përmbush që ajo të ndihet e lumtur.

Lei Kraja është njëra ndër moderatoret më të komentuara shqiptare.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat