A po e zyrtarizojnë lidhjen? Donaldi dhe Beatrix shumë afër puthjes në buzë

Bota e Yjeve

A po e zyrtarizojnë lidhjen? Donaldi dhe Beatrix shumë afër puthjes në buzë

Më: 2 dhjetor 2021 Në ora: 19:39
Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj

Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj tashmë janë ndër personazhet më të komentuara të shtëpisë më të madhe në Shqipëri “Big Brother VIP”.

Çdo lëvizje e tyre po merr vëmendje të madhe duke u komentuar kështu nga të gjithë.

Ata kanë treguar se po pëlqehen dhe dita ditës janë duke u parë më afër njëri tjetrit.

Image
Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj

Ndërkaq ajo që ka rënë në sy së fundmi janë disa foto ku ata shihen të shtrirë dhe gati sa nuk bëjnë puthjen e parë në buzë.

Kjo tregon se ata shumë shpejtë mund të zyrtarizojnë lidhjen e tyre.

Image
Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat