Rihanna e zhveshur jep një lajm të mirë për fansat

Bota e Yjeve

Rihanna e zhveshur jep një lajm të mirë për fansat

Nga: Bota sot Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 17:33
Rihanna

Rihanna ka premtuar se kënga e saj e re do të vijë 'së shpejti, së shpejti, së shpejti'.

Fansat kanë pritur për një kohë të gjatë për këtë dhe Rihanna vazhdimisht ka ngacmuar fansat e saj.

Kur është pyetur së fundi nëse po punon për melodi të reja ajo tha 'së shpejti'.

Në këtë rast, Rihanna është shfaqur më një veshje të shkurtër, sytjena dhe pantollona të shkurtër./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat