Nuk keni parë asgjë më të bukur sot, se sa kjo modele

Bota e Yjeve

Nuk keni parë asgjë më të bukur sot, se sa kjo modele

Nga: Bota sot Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 17:40
Tamara Francesconi

Ajo është mësuar të tregojë trupin e saj të jashtëzakonshëm në Instagramin e saj.

Modelja Tamara Francesconi edhe njëherë ngriti pulset kur modeloi me një palë bikine me ngjyrë portokalli dhe jeshile gjatë qëndrimit të saj në restorin luksoz në Mauritiuis.

Ajo pozoi si një 'stuhi' në plazh derisa merrte rreze dielli.

Ajo u shfaq me bikinet dy pjesëshe të PrettyLittleThing në ishullin piktoresk të Oqeanit Indian./Bota sot

Image
Tamara Francesconi
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat