‘Me Meriton Mjekiqin’, Ledri i bën ‘diss’ Angela Martinit

Bota e Yjeve

‘Me Meriton Mjekiqin’, Ledri i bën ‘diss’ Angela Martinit

Më: 13 dhjetor 2021 Në ora: 13:17
Ledri

Meriton Mjekiqi m,brëmë ka startuar me emisionin e tij të ri pas suksesit të Gjoni Black.

‘Me Meriton Mjekiqin’, emisioni më i ri ku i ftuari i parë ishte Ledri Vula.

Ledri është njëri ndër reperët më të parë të cilët kanë thyer suksese të padiskutueshme në skenën shqiptare. Reperi ishte i ftuar për herë të parë në emision, duke bërë zyrtarisht hapjen e sezonit.

Image
Ledri
Freestyle-t e tij lanë të kuptojmë që nuk mëdyshje që ai ende është në top formën më të mirë të tij.Por ajo e cila u vërejtë në Freestyle-in e dytë është një fjali ku Ledri përmend njërën nga ish femrat e tij.

‘Kom loz me kto angels si Kobe për Lakersat’, thotë Ledri në freestyle.

Nuk dihet saktë por reperi si duket këtë fjali ia ka dedikuar modeles së njohur shqiptare Angela Martinit.

Emisioni i Meriton Mjekiqit pritet të thejë sërish suksese pas tij të Gjoni Black.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat