Nicki Minaj me portretin më të bukur familjar

Bota e Yjeve

Nicki Minaj me portretin më të bukur familjar

Nga: Bota sot Më: 26 dhjetor 2021 Në ora: 21:01
Nicki Minaj

E nominuara 10 herë për Grammy, Nicki Minaj ka treguar gjoksin e saj në portretin e saj për Krishtlindje me bashkëshortin dhe menaxherin e saj Kenneth ZooPetty dhe fëmijën 15 muajsh.

Ajo krenohet për 275.5 milionë ndjekësit e mediave sociale në një mbishkrimin në fotot e saj:

Gëzuar Krishtlindjet, uroj të merrni gjithqka që dëshiron zemra juaj.

Postimi i saj mori komente të shkëlqyera nga yjet e shumta ndërkombëtare.Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat