Adriana Matoshi vazhdon ta merr veten pas operacionit

Bota e Yjeve

Adriana Matoshi vazhdon ta merr veten pas operacionit

Më: 28 dhjetor 2021 Në ora: 20:18
Adriana Matoshi

Deputetja e Kuvendit të Kosovës tashmë është rikuperuar pas operacionit.

Adriana Matoshi, ka publikuar disa foto në rrjete sociale e cila shihet në gjendje të mirë shëndetësore.

Ajo shihet e veshur elegante teksa duket e përsosur e rregulluar edhe me makijazh.

“Ma fresh se VIVA”, ka shkruar në mbishkrimin e postimit e cila mori komente të shumta pozitive nga ndjekësit dhe miqtë të cilët janë të lumtur që është shëruar.

Kujtojmë se, Adriana Matoshi luftoi tumoret në tru për të dytën herë pasi iu nënshtrua një operacioni javë më parë.

Image
Adriana Matoshi
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat