A po martohet çifti Robin dhe Marigona Krasniqi? Modelja poston imazhe në vello

Bota e Yjeve

A po martohet çifti Robin dhe Marigona Krasniqi? Modelja poston imazhe në vello

Më: 28 dhjetor 2021 Në ora: 22:51
Marigona Krasniqi

Boksieri, Robin Krasniqi bashkë me modelenMarigona Krasniqi, ka muaj që zbuluan se janë në lidhje.

Por a janë drejt një martese?

Ishte modelja ajo e cila ndau disa fotografi në profilin e saj zyrtar në Instagram teksa shihet me fustan të bardhë duke mos zbuluar detaje tjera.

Nuk dihet nëse kjo ishte vetëm një nga foto sesionet e saj apo janë në pregatitje për martesë madhështore nuk dihet, dhe mbetet të shihet se çka do të zbulojnë dyshja.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat