Oriola publikon foto me të brendshmet rrjetë

Bota e Yjeve

Oriola publikon foto me të brendshmet rrjetë

Më: 2 janar 2022 Në ora: 13:41
Oriola Marashi

Oriola ka goditur sërish rrjetin.

Modelja shqiptare ka nis vitin 2022 me foto seksi të cilat i ndau me ndjekësit e saj në instagram.

Ajo nuk ka hezituar ti shfaq linjat e përkryera trupore me të brendshmet rrjetë.

Oriola i realizoi pozat e tilla pa pikë kompleksi në mes të qytetit.

Ndryshe, 2022-shi Oriolë e zuri ende beqare që nga ndarja në gusht me Eros Grezdën.

Image
Oriola Marashi
Image
Oriola Marashi
Image
Oriola Marashi
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat