Ledri nuk i bindet kërkesës së partneres, Sara nisë peticion

Bota e Yjeve

Ledri nuk i bindet kërkesës së partneres, Sara nisë peticion

Më: 5 janar 2022 Në ora: 18:58
Ledri

Prej disa kohësh, reperi Ledri Vula, ka vendosur që të ndryshojë stilin e flokëve.

Artistin ka kohë që e shohim me flokë të gjata duke i ‘ikur’ pamjes së dikurshme me flokë të prera shkurt.

Kjo gjë si duket nuk është duke i pëlqyer bashkëshortes së tij, Sarës, që tash e disa kohë përmes rrjeteve sociale e ngacmon artistin me postime.

Image
Ledri dhe Sara

Kështu ka vepruar edhe së fundi ku ka postuar fotografi me të me ç’rast është shprehur se do ta nisë një peticion (që ta bindë Ledrin t’i presë flokët).

“Nëse keni diçka për të thënë për flokët e Ledrit ky është momenti”, ka qenë mbishkrimi i Sarës.

Por, shumica se kanë ndarë mendimin e njëjtë me të, përfshirë Yll Limanin, Lori Kaçkën, Arbër Bytyqin e Morena Tarakun.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat