Khloe Kardashian më 'seksi' se kurrë, kaq shumë është dobësuar

Bota e Yjeve

Khloe Kardashian më 'seksi' se kurrë, kaq shumë është dobësuar

Nga: Bota sot Më: 12 janar 2022 Në ora: 10:44
Khloe Kardashian

Khloe Kardashian ka treguar figurën e saj të famshme duke treguar se është dobësuar.

Kështu ajo u shfaq në Los Angelos me vajzën e saj True të martën pasdite.

Ajo u shfaq me një palë xhinse të lehta që morën vëmendjen tek këmbët e saj të holla dhe të pasmet në formë.

Kardashian u shfaq pasi abuloi që ish i saj Tristan Thompson është bërë më fëmijë edhe kur ata ishin ende bashkë.Bota sot

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat