Vildane Zeneli ngacmon imagjinatën, shfaqet me veshje transparente

Bota e Yjeve

Vildane Zeneli ngacmon imagjinatën, shfaqet me veshje transparente

Më: 18 janar 2022 Në ora: 00:28
Vildane Zeneli

Vildane Zeneli ka treguar pothuajse tërë gjoksin në disa foto që ka postuar në rrjetet sociale. 

Bukuroshja shqiptare, e cila karrierën e zhvillon në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, është shfaqur tepër provokative në një set të fundit fotografik. 

Në këtë foto, ajo shfaqet me një bluzë transparente ngjyrë rozë, e ku pothuajse e shfaq tërë gjoksin e saj. 

Nuk është hera e parë që Vildania bën këso foto provokative. 

Image
Vildane Zeneli
Image
Vildane Zeneli
Image
Vildane Zeneli
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat