Rihanna më 'seksi' se kurrë më parë

Bota e Yjeve

Rihanna më 'seksi' se kurrë më parë

Nga: Bota sot Më: 18 janar 2022 Në ora: 13:51
Rihanna

Rihanna po ndan shumë pamje vizuale për publikimin e saj të të fundit të Savage X Fenty.

Këngëtarja dhe biznismenja 33 vjeqare zbuloi reklamën e re të koleksionit të saj për Shën Valentin, duke u kërkuar fansave në mbishkrimin 'Më shkruaj mua një letër dashurie".

Ajo ka ndarë këtë klip me 117 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

Ajo dukej mahnitëse teksa bëri një sërë pozash./Bota sot

Image
Rihanna

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat