Lottie Moss, shfaqet me bikine të vogla, por vëmendjen e marrin këto...

Bota e Yjeve

Lottie Moss, shfaqet me bikine të vogla, por vëmendjen e marrin këto...

Nga: Bota sot Më: 18 janar 2022 Në ora: 13:58
Lottie Moss

Ajo po shijon një pushim në Antigua në rrezet e diellit dhe Lottie Moss na tregoi rrezitjen që ka marrë gjatë pushimit.

Kështu, ajo ndau në rrjetet sociale një seri fotografish gjatë ditës së martë.

Modelja dukej e mrekullushme teksa pozoi me bikine të vogla me flutura nga Pretty Little Thing gjatë xhirimeve në Galley Bay Resort & Spa.

Ajo tregoi fizikun e jashtëzakonshëm me rroba banjo të vogla dhe dha një vështrim nga tatuazhet e saj./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat