Kiara Tito feston ditëlindjen, merr surpriza në studio gjatë intervistës

Bota e Yjeve

Kiara Tito feston ditëlindjen, merr surpriza në studio gjatë intervistës

Më: 19 janar 2022 Në ora: 09:06
Kiara Tito

Kiara Tito feston 26-vjetorin e lindjes dhe miqtë e saj i kanë bërë një surprizë në ‘Top Albania Radio’ teksa jepte një intervistë.

E emocionuar ajo ka publikuar një video nga surpriza dhe foto me miqtë e saj, që e kanë mbushur plot zbukurime dhe detaje festive.

“26 dhe e lumtur. Faleminderit për këtë surprizë kaq të bukur. Ju dua”, shkruan ajo.

Kaq u desh që urimet për Kiarën të vërshojnë nga kolegë, miq dhe sidomos fansa.

Image
Kiara Tito
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat