Velina e “Fiks Fare”, ja si dukej Bora Zemani si 17 vjeçe

Bota e Yjeve

Velina e “Fiks Fare”, ja si dukej Bora Zemani si 17 vjeçe

Më: 20 janar 2022 Në ora: 09:12
Bora Zemani

Të dielën në Top Channel nis transmetimin emisioni më i ri, “Ëndërrtjerrësit”. Moderatorët e njohur, Ed Manushi dhe Oriela Nebijaj, do të presin në shtëpi dhjetëra personazhe të ekranit, që punën e kanë nisur pikërisht në Top Channel.

Figura të njohura, por edhe ata që qëndrojnë pas kamerave, do të rrëfehen për 20 vitet e televizionit më të madh në vend, që përmes lajmeve e programeve, ka folur për të gjithë, me gjuhën e së vërtetës dhe ngjyrat e argëtimit.

Mbrëmjen e djeshme Manushi dhe Nebijaj ishin të ftuar në emisionin “Goca dhe Gra” për të folur pikërisht për “Ëndërrtjerrësit”.

Image
Bora Zemani

Manushi kishte shkuar i përgatitur, pasi ai zbuloi disa nga momentet kur moderatoret e emisionit, Dalina, Rita, Armina dhe Fatma kanë qenë pjesë e emisioneve të ndryshme të Top Channel para shumë vitesh.

Më pas, ai tregoi një video të Bora Zemanit, kur ka qenë velinë e emisionit “Fiks Fare”, që ndoshta pak e dinë. Bora, në video prezantohet si vajza 17-vjeçare, që ka shumë qejf të jetë në ekran.

Image
Bora Zemani

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat