Konfirmohet ndarja, çifti i njohur i jep fund pak kohë pasi u bënë prindër

Bota e Yjeve

Konfirmohet ndarja, çifti i njohur i jep fund pak kohë pasi u bënë prindër

Më: 23 janar 2022 Në ora: 11:24
Emma Roberts, Garrett Hedlund

Emma Roberts dhe Garrett Hedlund janë ndarë. Burime për revistën People bëjnë me dije se dyshja, të cilërt janë prindër të një djali 1 vjeçar, i kanë dhënë fund disa javë më parë pasi një periudhe të vështirë mes tyre.

“Është e trishtueshme dhe ata po përpiqen të bëjnë më të mirën që të bëhen bashkëprindër. Ka qenë e vështirë,” tha një burim.

Ndarja e çiftit vjen pasi ata festuan ditëlindjen e parë të djalit Rhodes Roberts muajin e kaluar.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Emma Roberts (@emmaroberts)

“Të dua çdo sekondë. Të dua Rhodes”, shkruante në atë kohë 30 vjeçarja. Ajo dhe Hedlund, 37 vjeç, me të cilin filloi të takohej në mars 2019, mirëpritën Rhodes në dhjetor 2020 dhe më pas ndanë foton e parë dhe emrin e tij në janar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat