Labi po pushon në këtë shtet me familje

Bota e Yjeve

Labi po pushon në këtë shtet me familje

Më: 23 janar 2022 Në ora: 12:42
Labi

Këngëtari shqiptar, Labinot Tahiri i njohur si Labi bashkë me familje ka filluar pushimet.

Labi dhe familja e tij kanë zgjedhur Italinë për t’i kaluar këto ditë të ftohta dimri.

Në rrjetet sociale, nga këto pushime Labi vazhdimisht po publikon imazhe të ndryshme me fëmijët dhe gruan e tij.

Image
Labi me familje

Kujotjmë se, Labi ka vite që është i martuar me Hanën dhe së bashku kanë tre fëmijë dy djemë dhe një vajzë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat