Këngëtarja shqiptare shijon një gotë verë në dëborë

Bota e Yjeve

Këngëtarja shqiptare shijon një gotë verë në dëborë

Më: 25 janar 2022 Në ora: 16:49
Eleni Foureira

Këngëtarja shqiptare Eleni Foureira është frymëzuar nga supermodelja Kendall Jenner dhe ka pozuar në dëborë.

Eleni vendosi të përfitonte nga peisazhi i bukur duke pozuar me rroba banjoje dhe taka ndërsa shijon verën e saj.

Me një gotë verë të kuqe në dorë, me një robdishan të bardhë dhe me syze dielli, këngëtarja pozon para kamerës kur reshjet e borës janë të dendura.

“Me pak fat mund të bjerë borë edhe për ne”, ka shkruar Eleni krahas postimit të saj.

Kujtojmë që Eleni është në një lidhje dashurie me Alberto Botia. Këngëtarja dhe futbollisti spanjoll kanë qenë së bashku vitet e fundit dhe kanë zgjedhur ta mbajnë marrëdhënien e tyre larg vëmendjes së publikut.

Image
Eleni Foureira
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat