Khloe Kardashian shfaqet më 'seksi' se kurrë më parë

Bota e Yjeve

Khloe Kardashian shfaqet më 'seksi' se kurrë më parë

Nga: Bota sot Më: 25 janar 2022 Në ora: 17:56
Khloe Kardashian

Khloe Kardashian tregoi trupin e saj për t'ia pasur zili gjatë fundjavës.

Ajo u shfaq me një ansambël ngjyrë bezhë të ngjitur për trupin e saj derisa bënte blerje bebesh në Sherman Oaks, Los Angeles.

Kjo paraqitje erdhi pak pas ndarjes nga i dashuri i saj Tristan Thompson pas tradhtisë, duke konfirmuar se ka një fëmijë me Maralee Nichols, derisa ata ende ishin bashkë.

Sic thhet ajo është mbështetur tek nëna e saj dhe familja e saj./Bota sot

Image
Khloe Kardashian
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat